Krzysiek Lis to ikona

Zarabianie na blogach jest łatwe – trzeba tylko trafić w dobre audytorium i rozsądnie korzystać z dóbr programów lojalnościowych, systemów rekalmowych i wszelkich działań nietypowych. Wiem, bom praktyk. Krzysztof Lis również. I podziwiam go za wytrwałość.

Jestem zbyt dobry, by czytać jego bloga. Nie, nie przechwalam się – ja to po prostu wszystko wiem i stosuję. Ale bynajmniej nie uważam Krzyśka za lamera piszącego pod gimbazę (jak nie przymierzając… Wy już wiecie sami kto). Krzysiek to „solidna firma” – powinien jego blog taką odznakę dostać. Jest systematyczny i bardzo transparentny – dokładnie opisuje każde zdarzenie mające wpływ na wzrost ruchu i zarobków. Ot, choćby coś tak nudnego:

http://zarabianie-na-blogu.pl/natemat-onet-i-tvp-ile-przynosza-ruchu/

Może Was to nudzić (mnie nudzi), możecie się śmiać z tak wysokiego wskaźnika zaangażowania w sprawy błache (ja się śmieję), możecie drwić z gościa, co to zamiast kosić kasę w korporacji, walczy w blogosferze o kilkaset zł (ja się nie śmieję, każdy ma wolny wybór ściezki zawodowej) – ale jedno przyznać musicie (ja przyznaję) – teksty Krzyśka stanowią genialne i skrupulatne kompendium wiedzy o detalach, niuansach i ciekawostkach dla wszystkich, którzy temat zarabiania na blogach traktują nader poważnie.

Oczywiście można się spierać, czy to w ogóle ma sens – takie nabzdyczone podejście do zarabiania na blogach. Moim zdaniem nie ma (mimo że sam zarabiam), ale wiem, że wiele osób nie potrzebuje mieć wymiernych kilku zer po jedynce na koncie – im wystarczy sam fakt wyczarowania pieniędzy z niczego. I Krzysiek bardzo fajnie, bez napinania się, w tym pomaga.

Reklamy
Otagowane ,

One thought on “Krzysiek Lis to ikona

  1. Kibordepril pisze:

    Ikona owszem… ale chyba tylko na pulpicie ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: